MENU
 
 
MENU

:: SERVİSLER ::

YÜKSEK HIZDA
INTERNET

EXPRESS
CHECK OUT

KAPALI
OTO PARK

ÇAY- KAHVE

KURU
TEMİZLEME

24 SAAT
RESEPSİYON

1072
UYDU KANALI

GÜNLÜK
TEMİZLİK

 

Yakınımızda Ne Var

Bostancı
Bostancı – Sabiha Gökçen (Bostancı Deniz Otobüsü Limanı)
İstanbul Atatürk Havalimanı (IST)
Kadıköy
Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)

Akasya Acıbadem Avm
Türkiye’nin ve dünyanın en beğenilen markalarını misafirleriyle buluşturan Akasya Acıbadem Avm, keyifli alışveriş deneyimi, zengin sosyal yaşam seçenekleri ile metro, metrobüs ve Marmaray’a ulaşım kolaylığı ile hem Anadolu Yakası’nın, hem de İstanbul’un en iddialı projesi olarak açıldı.

Palladium Alışveriş Merkezi
İstanbul’un Ataşehir semtinde yer alan bu lüks alışveriş merkezinde Armani, Burberry ve Michael Kors gibi çok sayıda lüks mağazanın da aralarında yer aldığı 190 mağaza bulunmaktadır; burada ayrıca geniş yeşil alanlar, bol miktarda doğal ışık ve gün ışığı vardır.

Kalamış Park
Çok sayıda kafe ve restorana sahip olan bu yeşil alan, İstanbul’un merkezinde bulunan harika bir doğal alandır ve Marmara Denizi’nin nefes kesici
Kalamış manzarasına sahiptir

Kalamış Marina
Toplam 1,12 tekne kapasiteli Kalamış Marina, Türkiye’nin en büyük marinasıdır ve bünyesinde bir helikopter pisti, restoranlar, Wi-Fi ve bir bar yer almaktadır.

Kalamış Park
Çok sayıda kafe ve restorana sahip olan bu yeşil alan, İstanbul’un merkezinde bulunan harika bir doğal alandır ve Marmara Denizi’nin nefes kesici manzarasına sahiptir.

Kalamış Yelken Kulübü ve Okulu
Kalamış’ta yer alan ve Galatasaray Kalamış Tesisleri olarak da bilinen bu sosyal komplekste bir Olimpik yüzme havuzu, fitness merkezi ve restoran vardır; burası ayrıca Galatasaray Yelken Takımı, Galatasaray Erkekler Su Topu Takımı ve Galatasaray Kadın Su Topu Takımı’nın eğitim merkezidir.

Moda
Kadıköy’ün hemen güneyinde yer alan Moda, neoklasik mimarîsi, parkları ve kafeleriyle ünlü bir semttir ve Eski Şehir silueti manzarasıyla gece gezintileri için de beğenilen bir yerdir.

Adalar
Dört büyük ve beş küçük adadan oluşan bu takım adalar; Marmara Denizi’nde, İstanbul’un yaklaşık 20 kilometre güneydoğusunda yer alır ve muhteşem manzarası, modern Türkiye’nin çok kültürlü toplumuna ilişkin sunduğu benzersiz bilgi ve en önemlisi Aya Yorgi Rum Ortodoks Manastırı ile, şehirden muhteşem bir günübirlik kaçış imkânı sunar.

 
 

İLETİŞİM

Bağdat Cd. Selim Ragıp Emeç Sk. No.4
Suadiye / İstanbul
Telefon : +90 216 380 18 99
Faks : +90 216 380 18 99

SOSYAL MEDYA

 
 
 
 
Tüm Hakları Sakldırı. 2016 - One Istanbul Otel Suadiye